Svatba pro malou skupinu na toskánském venkově


Váš svatební den bude krásným intimním zážitkem. Od rána až do chvíle, kdy se spolu budete dívat, jak za obzor zapadá slunce. Připijeme na Váš společný život tím nejlahodnějším vínem. Zajistíme civilní obřad na italske radnici nebo symbolický sńatek v zahradě v místě ubytováni, oddávajícího i překladatele. 

Naplánujeme Vám dvěma na míru líbanky se vším, co si budete přát poznat a zažít. Procestujte Toskánsko a vrátíte se domů jako novomanželé. Opálení, odpočatí a zamilovaní do sebe i do života. 

Ubytování

Specializujeme se na organizaci menších svateb v prostorách toskánských kamenných usedlostí nebo-li agroturismo a luxusnich vilách s kapacitou od 10ti do 30ti osob; a se strategickou pozicí pro cestováni po celém toskánsku. Zárověn představují tyto lokality vhodné zázemí pro realizaci perfektní Svatby.

Kromě obdobi nízké sezony se celé objekty pronajímají min. na 7 nocí - od soboty do soboty.

Nezávazná poptávka

Vhodná lokalita a ubytování je klíčem úspěšné svatby a svatební cesty

První krokem je všas zarezervovat ubytováni z výběru našich agriturismů či toskánských vil. Ubytování vhodná pro pořádání svateb a líbánek jsou označená doporučením a logem "Svatby", které naleznete v kolečku v prezentaci daného ubytování.

Tato ubytování mají především vhodné zázemí, externí i kryté prostory (v případě špatného počasí) pro slavnostní svatební oběd, večeři či párty; prostornou zahradu a jsou v blízkosti úřadu a radnice pro civilní sňatek. Jsuo také ve strategické blízkosti k našim partnerům jako např. Catering, květinářství, kadeřnice, vizážistky, fotograf a další kolegové, se kterými splupracujeme při realizaci svatebního obřadu.

 

Nezávazná poptávka

Ubytování pro 10 – 30 osob

Doporučujeme, abyste nás kontaktovali s předstihem min. 4-6 měcíců, ideálně už v zimním období.

Pokud máte v plánu realizaci vaší svatby od dubna do září, kdy v Itálii začíná sezóna dovolených, je třeba podniknout včas první kroky. Můžeme Vám tak nabídnout větší výběr řešení pro to perfektní ubytování – usedlosti a kamenné tradiční vily k dispozici jen pro Vás a vaši rodinu s přáteli.

Na základě Vaší poptávky terminu vyhledáme ta nejlepší ubytování. Proto Vám doporučujeme, abyste nám nabídli více možností termínu Vašeho příjezdu a uvedli předem počet dospělých osob a dětí, včetně jejich věku.

Při větším počtu osob můžeme zajistit též ubytování v přilehlých blizkých usedlostech a vilkách.

 

Nezávazná poptávka

Civilní obřad na radnici nebo v místě ubytování

Doporučíme Vám, jak postupovat při vyřízení osobních dokumentů na české matrice a dalších českých úřadech před jejich zaslaním do Itálie.

Zajistíme dokumenty a vše potřebné na italských úřadech

Civilní obřad s právní platností

Oddávající pro právně platný obřad

Administrativní poplatky pro italské uřady

Kompletní svatební servis pro organizaci svatebního dne

Svatební koordinátor a tlumočník v den obřadu v českém jazyce 

Zaslání oddacího listu na místě s mezinárodní platností 

Asistence po celou dobu pobytu včetně itinerářů a tipů na výlety do blízkého okolí

 

Nezávazná poptávka

Svatební Hostina … ♥ Láska prochází žaludkem 

Výběr soukromého kuchaře nebo cateringové firmy na výsoké úrovni je klíčem k úspěchu. Pracujeme s lokálními partnery a italskými šefkuchaři, kteří se specializují na lokální kuchyni a pracují se sezoními a čerstvými surovinami.

Spolupracujeme vždy s Catering servisem, protože většina romantických vil a usedlostí (lokality na mlýně, stodole, seníkách nebo v přírodě) nejsou dostatečně vybavené pro vaření a servis občerstveni. Proto obstaráme i vhodné stoly a židle, ubrusy,  nádobí,  inventář a osvětlení.

Svatební hostina

Návrh italského 4 chodového svatebního menu

Výběr vín - před svatbou Vám zajistíme návštěvu prestižního vinařského podniku s degustací, kde si budete moci zakoupit vína pro Vaši svatební hostinu.

Výzdoba svatební tabule, zahrady a prostoru

Nezávazná poptávka

Další služby

Svatební kytice pro nevěstu a ozdoba pro ženicha

Dekorační podložka z čerstvých květů na prstýnky

Zapůjčení hudební techniky pro hudební doprovod během a po obřadu

Profesionální kadeřník a vizážista pro nevěstu, kteří přijedou k Vám na místo ubytování

Svatební fotograf - na výběr ze 4 nebo 8 hodin focení: zachycení momentů přípravy, svatební obřad, pózováni v okolním prostředí, cca 200-400 fotografií s post-produkcí, které Vám ještě před odjezdem dodáme v digitální formě na USB nebo CD

Svatební video 

Profesionální video záběry a sestřih – balíček se dá upravit na míru dle požadavků klienta

Svatební oběd nebo večeře v historické vile v místě ubytování nebo v přilehlé restauraci

Svatební dort

Zajištění živé hudby nebo DJ set, který se postará o výběr hudby k obřadu i během volné zábavy

Pronájem auta 

Zajištění 2 svědků

Kontaktujte nás pro rozpočet a nabídku na míru

 

Nezávazná poptávka

Galerie